T-shirts bedrukken
Een T-shirt laten maken kan eenvoudig via de supermarkt, drogist of een webshop. Je kunt er een bestellen met een plaatje of tekst naar keuze.
We bestellen bij vijf verschillende partijen elk vier T-shirts met hetzelfde plaatje. Deze testen we vervolgens op de kwaliteit van het shirt en de print.
De shirts ondergaan een wastest, rekbaarheidstest en pluistest. De print wordt beoordeeld op hoe die reageert op wrijving en hoe de kleurkwaliteit is.
Vrijwel geen enkel T-shirt komt schadevrij uit de wasmachine. De print valt ook niet altijd in de smaak qua kleur. Rood blijkt lastiger dan gedacht. Bij een enkeling is deze veranderd in oranje of roze. We voegen de testresultaten samen. Zware onvoldoendes vallen er uiteindelijk niet. Alle T-shirts kunnen prima een feestje overleven. Van de meeste T-shirts moet je echter niet te veel verwachten.
Het shirt van de nummer 1 in de test is zuiver van kleur en blijft het mooiste in de was.
Prijzen zijn per stuk inclusief verzendkosten.
De testuitslag:
Nr | Winkel | Merk T-shirt | Prijs | Cijfer |
1 | Fotoshirt.nl | - | €15,81 | 7.2 |
2 | T-shirtonline.nl | T-shirt Stedmann | €14,75 | 6.8 |
3 | Albert Heijn geprint bij CeWe Color | T-shirt B&C Collection | €14,20 | 6.5 |
4 | Blokker geprint bij Kodak | T-shirt B&C Collection | €8,64 | 5.8 |
5 | Vistaprint.nl | T-shirt Anvil | €10,40 | 5.4 |
Bron: Tros Radar, januari 2010